Жаратылыстану Барлық материалдар бойынша оқу-әдістемелік материалдар
Еліміздің барлық педагогтарының білімі мен тәжірибесін біріктіріп, білім сапасын арттыру үшін барлық педагогтардың еңбектерін осы сайтта жинадық. Сайтта 5124 материал жарияланған. Сіз осының барлығын сайттан жүктеп сабағыңызға қолдана аласыз.
Барлығы: 5124 материал
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандарты бойынша жасалған. Жаңа оқу жылына арналған
Үйкеліс күші
Үйкеліс күші
Жаратылыстану
Презентация
3 сынып
Открытый урок на тему Какими бывают почвы?
Данный урок поможет провести урок на высшем уровне
Жаратылыстану
Ашық сабақ
3 сынып
Какими бывают природные ресурсы
Краткосрочный (поурочный) план по естествознанию
Урок № 12 Уход за зубами
Раздел: Раздел 3 - Вещества и их свойства.
Ф.И.О педагога:
Дата:
Класс: 2 Количество
присутствующих: Количество
отсутствующих:
Тема урока: Какими бывают природные ресурсы
Цели обучения в соответствии с учебной программой: 2.3.4.2 – классифицировать ресурсы по происхождению;
2.1.2.4 – составлять план проведения наблюдения;
2.1.2.5 – проводить наблюдения согласно составленному плану и формулировать выводы
Цели урока: Объяснить учащимся, какие группы делятся природные ресурсы.
Ценности Закон и порядок
Ход урока:
Этап урока/ Время Действия педагога Действия ученика Оценивание Ресурсы
Начало урока
5 мин
Организационный момент
Перемена, перемена!
Можно прыгать и играть….
Тема урока. Постановка целей урока.
Критерии оценивания:
1. Знает, на какие группы делятся природные ресурсы . -приветствует учителя
-организует свое рабочее место,
- проверяет наличие индивидуальных учебных прина
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
2 сынып
Планеты - гиганты
Краткосрочный (поурочный) план по естествознанию
Урок № 21 Планеты-гиганты
Раздел: Раздел 4 – Земля и космос.
Ф.И.О педагога:
Дата:
Класс: 2 Количество
присутствующих: Количество
отсутствующих:
Тема урока: Планеты-гиганты
Цели обучения в соответствии с учебной программой: 2.4.2.1 – определять порядок расположения планет Солнечной системы;
2.1.2.4 – составлять план проведения наблюдения;
2.1.2.5 – проводить наблюдения согласно составленному плану и формулировать выводы
Цели урока: Объяснить учащимся, в каком порядке расположены планеты в Солнечной системе.
Рассказать, как планеты отличаются друг от друга.
Ценности Созидание и новаторство
Ход урока:
Этап урока/ Время Действия педагога Действия ученика Оценивание Ресурсы
Начало урока
5 мин
1.Создание положительного эмоционального настроя.
Организационный момент
Беседа «Наша планета Земля»
- Тема урока. Постановка целей урока.
Критерии оценивания
1. Знает, в каком порядке расположены планеты в Солн
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
2 сынып
Атомның негізгі бөлшектері және орналасуы
Атомның негізгі бөлшектері және орналасуы
Жаратылыстану
Презентация
6 сынып
Дыбысты бәсеңдетуге бола ма? 4 сынып
4.5.3.1 белгілі бір кедергілердің дыбыстың қаттылығы мен таралуына әсерін зерттеу және түсіндіру;
Жаратылыстану
Басқа
4 сынып
Тау түзілу 5 сынып
Жаратылыстану пәнінен "Тау түзілу" тақырыбына ашық сабақ
Жаратылыстану
Ашық сабақ
5 сынып
Ашық сабақ. 4 сынып жаратылыстну пәні
4 сыныптарға арналған жаратылыстну пәнінен "Судың пайдасы" тқырыбында ашық сабақ презентациясы
Жаратылыстану
Барлық материалдар
4 сынып
Зерттеужұмыстарынжүргізу
Бұл әдістемелік құрал 2 сынып оқушыларына арналған “Зерттеу жұмыстарын жүргізу” тақырыбы бойынша дайындалған. Құрал оқушылардың ғылыми зерттеу дағдыларын дамытуға, тәжірибелік жұмыстар жүргізуге және қорытынды жасауға үйретуге бағытталған. Әдістемелік құралда бақылау, тәжірибе жасау, салыстыру және мәліметтерді талдау тәсілдері ұсынылған. Құрал оқушылардың логикалық ойлау, шығармашылық белсенділік, топтық жұмыс, экологиялық мәдениет және өзіндік бақылау дағдыларын дамытуға мүмкіндік береді. Мұғалімге сабақ барысын тиімді ұйымдастыруға, әр оқушының қабілетін ескеруге және зерттеу дағдыларын дамытуға көмек көрсетеді. Бұл құрал педагогикалық тәжірибеде ғылыми әдістерді қолданудың үлгісі болып табылады.
Аннотация
Данный методический материал предназначен для учеников 2 класса по теме «Проведение исследовательской работы». Руководство направлено на развитие у учащихся навыков научного исследования, проведение практических опытов и составление выводов. В методическом материале представлен
Жаратылыстану
Авторлық бағдарлама
2 сынып
Қатты, сұйық және газтәрізді заттардың құрылымы
Физикалық дене мен затты ажырата біледі.
Заттардың қасиеттерін сипаттай алады.
Масса ұғымын түсіндіреді және таразы арқылы өлшеу тәжірибесін орындайды.
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
5 сынып
Жаратылыстану.Əлемдегі барлық жаңалықты қайдан білуге болады?
Зерттеу жүргізу үшін қажетті тұлғалық қасиеттер мен ақпарат көзін анықтау.
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
2 сынып
Жаратылыстану Ашық сабақ пайдалы қазбалар
Пайдалы қазбалар қалай пайда болады және қайдан алынады.
Жаратылыстану
Ашық сабақ
4 сынып
Жылуөткізгіштік деген не?
Жылуөткізгіштік деген не?
Жаратылыстану
Ашық сабақ
4 сынып
Электроскоп не үшін қажет?
Электроскоп не үшін қажет?
Жаратылыстану
Ашық сабақ
4 сынып
Көлеңкені өзгертуге бола ма?
Көлеңкені өзгертуге бола ма?
Жаратылыстану
Ашық сабақ
4 сынып
Төменгі және жоғарғы сатыдағы өсімдіктер 4- сынып
Төменгі және жоғарғы сатыдағы өсімдіктер
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
4 сынып
Электр тогын қандай денелер өткізеді? 4 сынып
электр тогын қандай денелер өткізеді?
Жаратылыстану
Сабақ жоспары
4 сынып
Тіс-тірі ағза
Жаратылыстану -Тіс тірі ағза
Жаратылыстану
Ашық сабақ
2 сынып
Жаратылыстану ғылымының негіздері
«Мәңгілік ел» жалпыұлттық идеясы бойынша «Жалпыға бірдей еңбек қоғамы» құндылығына баулу. Бұл арқылы оқушыларда шығармашылық және сын тұрғысынан ойлауы, функционалдық сауаттылығы, қарым-қатынас жасау қабілеті мен жауапкершілігі артады. Сонымен қатар өмір бойы оқуға, еңбеу етуге, Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілікке деген дағдысы қалыптасады.
Жаратылыстану
Басқа
6 сынып
Мойыл -табиғат дәріханасы
Мойыл өсімдігінің қасиетін , адам денсаулығына пайдасын зерттеу.
Жаратылыстану
Ғылыми жұмыстар
3 сынып
1
2
...
257
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!

Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!

